SPORT BONUS DZIECIOM

Obraz

ODDAJ GŁOS!

Klub nasz dołączył do projektu „Sportbonus Dzieciom”, który jest organizowany pod honorowym Patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.  Każda ekipa (klub), która przystąpi do akcji może pozyskać dodatkowe środki finansowe, otrzymać sprzęt sportowy, zimowisko, bezpłatną licencję na aplikację mobilną umożliwiającą zarządzanie Drużyną oraz spotkać się z polskimi olimpijczykami. Można głosować na nasz Klub wchodząc na stronę www.sportbonus.pl, wybrać nasz Klub i oddać głos.  Zachęcamy dzieci i Młodzieży trenującej w naszym klubie oraz ich rodziców i znajomych do głosowania na nas. Możemy dzięki temu uzyskać nowe środki finansowe, które przekażemy na sprzęt dla zawodników. Im więcej głosów uzyskamy tym mamy większe szanse na super nagrody.

Both comments and pings are currently closed.
Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, All Premium Themes and