Komunikat końcowy Otwartych Mistrzostw Powiatu Siedleckiego Młodzików i Młodziczekw zapasach Nowe Iganie

          

KOMUNIKAT KOŃCOWY

Otwarte Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego

 Młodziczek i Młodzików w zapasach

Nowe Iganie, 21.02.2019 r.

 

Dziewczyny:

   Kategoria 27 kg

1. Urban Katarzyna SP Kotuń

2. Wyrozębska Julia SP Golice

3. Paprocka Wiktoria SP 3 Siedlce

3. Zwierzyńska Kinga SP 3 Siedlce

Kategoria 30 kg

1. Konaszuk Zuzanna SP Stok Lacki

2. Kurkus Kalina SP Kotuń

3. Celińska Oliwia SP Kotuń

3. Ippolito Viktoria SP Kotuń

   Kategoria 35 kg

1. Sanetas Oliwia SP Kotuń

2. Budek Aleksandra SP Kotuń

3. Kokoszka Julia SP Kotuń

3. Zień Karolina

Kategoria 37 kg

1. Jóźwik Sylwia SP Kotuń

2. Kmiecik Nikola SP Iganie

3. Dobrowolska Alicja SP Kotuń

3. Kotowska Magda SP Stok Lacki

   Kategoria 42 kg

1. Adamczyk Julia SP Stok Lacki

2. Jóźwik Julia SP Kotuń

3. Chromińska Andżelika SP Stok Lacki

3. Wereszczyńska Klaudia SP 3 Siedlce

Kategoria 49 kg

1. Marciszewska Weronika SP Kotuń

2. Mingrome Francesca SP Stok Lacki

3. Gołęgowska Klaudia SP Iganie

3. Wielgosz Magdalena SP Zalesie

Kategoria 63 kg

1. Tarmanowska Patrycja SP Kotuń

2. Konieczna Ola SP Zalesie

3. Świnarska Weronika SP Iganie

 

Chłopcy:

Kategoria 28 kg

1. Chojnacki Maciej SP Teresin

2. Mężyński Przemysław SP Przesmyki

3. Kisieliński Hubert SP Kotuń

Kategoria 31 kg

1. Wakszyński Bartosz SP NTeresin

2. Gierach Jan SP Teresin

3. Roguski Piotr SP Kotuń

3. Miziewicz Tomasz SP Kotuń

Kategoria 34 kg

1. Bielski Dawid SP Teresin

2. Kur Dawid SP Teresin

3. Kucharczyk Maciej SP Borkowice

3. Lubaszka Maciej SP Kotuń

Kategoria 35 kg

1. Kowalczyk Patryk SP Kotuń

2. Pieszkowski Mateusz SP Teresin

3. Kot Cezary SP Zalesie

3. Strzałek Michał SP Iganie

Kategoria 36 kg

1. Selwiak Paweł SP Przesmyki

2. Rojek Piotr SP Kotuń

3. Kowalski Patrykm SP Borkowice

3. Paczuski Bartosz SP Przesmyki

Kategoria 38 kg

1. Selerski Karol SP Teresin

2. Podsiadło Dawid SP Borkowice

3. Łęczycki Eryk SP Przesmyki

3. Paprocki Marcin SP Przesmyki

   Kategoria 40 kg

1. Bielski Aleksander SP Teresin

2. Grądzik Seweryn SP Teresin

3. Bisiński Adam SP Borkowice

3. Kurowicki Maciej SP Kotuń

Kategoria 42 kg

1. Zieliński Mikołaj SP Iganie

2. Walasik Dawid SP Borkowice

3. Mucha Michał SP STOK Lacki

3. Michalak Wojciech SP Iganie

   Kategoria 44 kg

1. Kokoszka Mateusz SP Kotuń

2. Kowalski Brajan SP Teresin

3. Gołęgowski Dominik SP Iganie

3. Proch Paweł SP Zalesie

Kategoria 50 kg

1. Kowalski Adrian SP Teresin

2. Smyk Jakub SP Zalesie

3. Smyk Sebastian SP Zalesie

3. Urban Piotr SP Przesmyki

   Kategoria 51 kg

1. Zawadzki Mateusz SP Teresin

2. Dobrodziej Bartosz SP Borkowice

3. Cetnar Dominik SP Stok Lacki

3. Pieciak Mateusz SP Kotuń

Kategoria 70 kg

1. Kaczyński Sebastian SP Przesmyki

2. Świnarski Piotr SP Iganie

3. Czarnocki Dominik SP Przesmyki

3. Rybicki Bartek SP Przesmyki

   Kategoria 72 kg

1. Chudecki Krzysztof SP Teresin

2. Koszara Krystian SP Przesmyki

3. Mełżyński Igor SP Przesmyki

3. Włodarczyk Antoni SP Borkowice

 

Klasyfikacja drużynowa :

1. SP Kotuń

2. SP Teresin

3. SP Iganie

Obraz może zawierać: 4 osoby, w tym Sebastian Pawlak, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i buty

Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją, boisko do koszykówki i butyObraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją i butyObraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją, boisko do koszykówki i butyObraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją, boisko do koszykówki i butyObraz może zawierać: 23 osoby, w tym Sebastian Pawlak, uśmiechnięci ludzie, ludzie uprawiający sporty, boisko do koszykówki i buty

Both comments and pings are currently closed.
Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, All Premium Themes and