Memoriał Strusów za nami

W Stoku Lackim odbył się Międzynarodowy Turniej im. Tadeusza i Zygmunta Strusów.

W międzynarodowej rywalizacji zapaśników WLKS zgarnął siedem medali. Krążki z najcenniejszego kruszcu wywalczyli Adrian Gorczyca (kat. 65 kg), Patryk Kostrzewski (71) oraz Bartosz Skłodowski (92). Srebra przypadły w udziale Wojciechowi Baranowi (45), Filipowi Walczakowi (48) i Dominikowi Żurawiowi (80). Brąz w kat. 45 kg wywalczył Mateusz Baran. W klasyfikacji zespołowej WLKS ustąpił tylko silnej reprezentacji Białorusi.

Kadetki dołożyły cztery medale: Klaudia Kudelska (kat. 61 kg) oraz Joanna Kobylińska (65) nie znalazły sobie równych. Na najniższym stopniu podium w kat. 49 kg uplasowały się Kornelia Korporowicz oraz Klaudia Podgórzak. WLKS zajął drugie miejsce w klasyfikacji zespołowej. Lepszy był tylko Cement-Gryf Chełm.

Po części oficjalnej delegacja WLKS wraz z rodziną braci Strusów złożyła kwiaty na ich grobach.

Both comments and pings are currently closed.
Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, All Premium Themes and