Sukcesy w Drzonkowie

W dniach 2-4 lipca w Drzonkowie koło Zielonej Góry odbyły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w podnoszeniu ciężarów, na której wystartowała  reprezentacja Wojewódzkiego Ludowego Klubu Sportowego Siedlce-Nowe Iganie.

Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Klaudia Celińska-Mysław, startująca w kategorii 49 kg z wynikiem 122 kg w dwuboju, na drugim miejscu uplasowała się Oliwia Dang z wynikiem 120 kg, w kategorii 55 kg. W kategorii 71 kg Weronika Gałecka była szósta, uzyskując w dwuboju 89 kg, a w kategorii 81 kg tuż za podium uplasowała się Weronika Krzewniak z wynikiem 90 kg.

Wśród chłopców piąte miejsce z wynikiem 198 kg zajął Tomasz Nowosielski startujący w kategorii 67 kg, na czwartym miejscu uplasował się Adrian Kędziora uzyskując w dwuboju 222 kg, startujący w kategorii 73 kg.

W kategorii 89 kg bezkonkurencyjny był Konrad Romańczuk, wygrywając z wynikiem 260 kg, piąte miejsce zajął Damian Dmowski z wynikiem 203 kg. W kategorii 96 kg startowali Rafał Kamiński z wynikiem 176 kg oraz Szymon Łęczycki z wynikiem 87 kg, którzy zajęli odpowiednio piąte i ósme miejsce.

W punktacji klubowej reprezentacja WLKS Nowe Iganie uplasowała się na pierwszym miejscu na 54 startujące kluby.

Both comments and pings are currently closed.
Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, All Premium Themes and