Łapy, Ciechanów, teraz Siedlce

Reprezentanci WLKS Siedlce-Nowe Iganie mają za sobą pracowity czas.

Zawodnicy WLKS godnie reprezentowali klub w I Memoriale im. Tadeusza Łapińskiego, Marka Nowackiego, Ryszarda Skrzyneczki i Tadeusza
Jaroszewicza w Łapach oraz XVI Drużynowym Memoriale Andrzeja Matusiaka i III Jerzego Ostrowskiego w Ciechanowie.

Drugie miejsce w Łapach zajęła Karolina Miszczak. Na najniższym stopniu podium uplasowali się Tomasz Nowosielski (junior) oraz Angelika Bednarz. Miejscem tuż za strefą medalową musiał zadowolić się Sebastian Protasiuk.

Na pomoście w Ciechanowie doszło do rywalizacji drużynowej. Drużyny wystawione przez WLKS zajęły czwarte i piąte miejsce w składach: Karolina Hyla, Mateusz Kaszuba oraz Sebastian Protasiuk – wynik 834.1 pkt. oraz Karol Doleszczak, Karolina Miszczak oraz Tomasz Nowosielski.

Po rywalizacji wyjazdowej czas na zawody w Siedlcach. 8 grudnia WLKS będzie gospodarzem Drużynowych Mistrzostw Województwa Mazowieckiego juniorek i juniorów do 15, 17 i 20 lat. Początek zmagań o 11:45. Zawody odbędą się na obiekcie WLKS przy Kazimierzowskiej 23.

Both comments and pings are currently closed.
Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, All Premium Themes and